CİLDİMİZ NASIL BESLENİR DERSİNİZ ?

1
333
beslenme ile cildi genç tutma
beslenme ile cildi genç tutma

Cildimizi güzelleştirmek için kullandığımız birçok kozmetik ürün kimyasal etken maddeleri cildimiz aracılığıyla vücudunuza almaktan daha fazlasını yapmıyor. Sağlıklı ve iyi görünen bir cildin sırrı: beslenme alışkanlığımız.

YAŞLANMA KARŞITI BİR CİLT İÇİN MUTFAGA GÖZ ATMAKTA FAYDA VAR !

Sağlıklı, iyi görünen ve genç bir cildin yolu mutfağınızdan geçiyor. Ne yediğiniz ve içtiğiniz nasıl bir cilde sahip olacağınızın karar mekanızması. Sıkı ve ışıltılı bir cilt mi yoksa sarkık ve soluk mu?

KİLONUZU KONTROL ALTINDA TUTUN

Çok yemek yeme ya da çok sıkı diyetler her ikisi de oldukça zararlı. Daha da fazlası ani kilo değişimleri. Bu değişimlerle birlikte vücudun yağ oranlarındaki dengesizleklerde artış görülür ve cildinizin orantısız esneyip kasılması sarkıları ve kırışıkları beraberinde getirir.

TEK DOSTUNUZ SU

Kan akışını hızlandırmanın ve hücreleri harekete geçirmenin yanı sıra cildin nem kaynağının su olduğunu unutmamakta fayda var. Ne kadar fazla su o kadar canlı ve esnek kırışıklıktan uzak bir cilt yapısı demek.

LÜKS TÜKETİME YÖNELİN

Lüks denilince aklınıza gelen ilk materyalin altın olduğundan şüphemiz yok.Pahada bu denli değerli olan altın elbette cildimiz için de öyle.

Peki altının cildimiz için faydaları nelerdir ? Cilt üzerinde anti-aging etki yaratarak cildinizin değerini ömür boyu koruyor altın. Ve tabiki kendisi gibi ışıl ışıl bir görünümde vaad ediyor.

Sinoz 24K Gold Anti-Aging Beauty Serum içeriğindeki altın parçacıkları ile gençliği geri çağrıyor. İçeriğindeki kolajen takviyesi ile cildin yenilenme sürecini hızlandırarak her an genç görünüm sağlayan Sinoz altın parçacıklarının besleyici etkisinin yanı sıra cildin sıkılaşmasını sağlayarak adeta botoks hissiyatı yaratıyor…

1 YORUM