TÜM GÜN SÜREN NEM DESTEĞİ!

1
49
vücut nemlemdirme
vücut nemlemdirme

Cildimizin sadece kışın kuruduğunu ve nem kaybı yaşadığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. En az kışın soğuğu ve rüzgarı kadar yazın güneşide cilt üzerinde yıpratıcı etkiye sahip.

Yoğun güneş ışınları karşısında savunmasız kalan cilt, kendini koruma altına almak zorunda hisseder.

Bunun sebebi; kuruma karşısında nem değerlerini normale dengelemek içindir. 

Kuruyan cildin göstereceği ilk reaksiyon daha fazla sebum üretmek olacaktır. Yağlanma ile kendini koruma altına almak isteyen cilt, rezervlerini tüketmekle kalmayıp yapışla bozukluğa ve sivilcelenmelere de mağruz kalacaktır.

Böylesi bir durum karşısında cildimize nem desteği sağlamak şart! Tek başına verdiği mücadele sonucunda kendisinin daha fazla tahribata uğrayacığı da kesin.

Nem kaybeden bir cildin görünümü ise son derece net : Solgun, yıpranmış, mat ve pürüzlü…

Tüm bunları engellemek için iyi bir bakımla doğru bir nemlendirme sağlamak adına doğru ürünü seçmeliyiz.

Peki doğru bir nemlendirici nasıl olmalıdır?

İyi ve doğru bir nemlendirici cildin görünümünü değiştirmekten daha öteye geçmeli Yani cilt altına nüfus ederek gerçek değişimi ve katkıyı sağlamalı.

Sinoz Kozmetik’in geliştirmiş olduğu yeni ürünü; Sinoz Besleyici Vücut Losyonu cildin beslenmesi ve nem değerlini koruyabilmesi için son derece etkili bir içeriğe sahip.

Cilt nemliliği için kilit parçalar arasında yer alan, panthenolü %5 oranında içeriğinde barındıran losyon nemlilik hissiyatı değil, direkt olarak nem desteği sağlıyor. 

Nemlenen bir cilt, yapısal ve görünüm olarak kesinlikle yenilenme sürecine girebiliyor.

Cildin beslenmesine yönelik bakım sağlayan Sinoz Besleyici Vücut Losyonu aynı zamanda ayak ve el bakımı içinde geliştirdiği özel içerikleri ile lokal bakım desteği sunuyor…

Yazın duş alma sıklığının artması ve güneşle olan temasın nem ve sıvı kaybına sebebiyet vereceği gerçeğine göz önüne alarak, en az iki kez nem takviyesi almayı ihmal etmeyin.

Aloe Vera’nın onarıcı ve dinlendirici içeriği ile de güçlendirilen formül, yağsız yapısıyla kullanım kolaylığı da sağlarken tüm gün süren nemlilik sağlıyor.