Çil Kabusunuz Olmasın!

1
104
çil

Yaz mevsimi girerken çoğu insanın kâbusu olan çil ve güneş lekeleri genel olarak yüzümüzde ve vücudumuzun güneş gören bölgelerde kendilerini gösterir. Kimilerimiz çillerimizle mutluyken, kimilerimiz ise onların varlığından büyük rahatsızlık duyar. Özellikle, kızıl saçlı ve beyaz tenli olanlarımızda bu yoğun görüntü hoşnutsuzluk hissi yaratabilir.

Vücutlarındaki bu oluşumlardan rahatsız olan kişilerin ilk yapması gereken tabii ki güneşten olabildiğince kaçınmak ve korunmaktır. Bunun yanında yüksek faktör koruyucu krem kullanması gerekmekle beraber çillerden korunmanın veya yok etmenin tek yolu bunlar değil!

Öncelikle, şunu belirtmek gerekir ki; çiller derinin üst tabakasına yerleşirler ve diğer hormonal lekelerde olduğu gibi derinin alt tabakasına yerleşmedikleri için tedaviye cevap vermeleri çok daha kolaydır. Yüzünüzü sabah akşam limon suyuyla ve gül suyuyla temizlemeniz atlamamanız gereken tedaviler arasındadır. Gündelik olarak mutlaka uygulamanız gereken bu tedaviler dışında daha kısa zamanda etkili bir şekilde güneş lekeleri ve çillerinizden kurtulabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de ve Avrupa’da etkisi tescillenmiş olan Sinoz Leke Kremi; içeriğindeki aynı sefa, jojoba yağı, papatya ve meyan kökü ekstreleriyle cildinize komple bakım yaparak çil, güneş, sivilce ve yaşlılık lekelerinden kurtulmanızı sağlıyor.

Sizler de yaza lekesiz ve tek renk cilt ile girerek lekesiz, ipeksi, duru bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, cildinize bir iyilik yaparak Sinoz Leke Kremi’ni denemelisiniz.

1 YORUM