DÖNÜŞÜME HAZIR OL

0
29
body scrub
body scrub

Mevsim değişimleri karşısında cildimiz bir hayli güçsüz düşer ve fiziksel olarakta rahatsızlık verici bir görünüme bürünür. Bu durumun sebebi cildin kuruması ve elastikiyetini kaybetmesidir.

Cildi etkili şekilde nemlendirmek içinse öncelikle olarak yapılması gereken ölü deriden arınmak.

Ölü deriden arınmak içinse son derece geleneksel bir çözüm yolu olan keselenmek oldukça iyi bir alternati.

Keselenmenin yüzeysel olarak deri üzerindeki kirliliği almakla ve sadece görünümü değiştirmekle sınırlı kalabilme ihtimaline karşı mikro tuz tanecikli peelingleri kurtarıcı parçalar olarak karşımıza çıkıyor.

Peelingler sadece cildin ölü deriden arınmasını değil aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu bakım eksikliklerini karşılıyor.

 Bakımlı bir cildin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için harekete geçen Sinoz Kozmetik, son olarak banyo bakımına el attı ve karşımıza egzotik kokuları ile büyüleyici bir seri çıkardı.

Yasemin, Yeşilçay, aloe-vera, badem, gül, zeytinyağı özleri ve mistik kokularla bitinleşen gold aura vücut losyonları,

el kremleri ile bu yolculuğu başlatan Sinoz, şu an gül, aloe vera ve gold aura scrublarını bu yolculuğa dahil ediyor ve böylelikle cildimiz için yumuşacık bir dönem başlıyor…

Cildi ölü derilerden arındıran, ve taze bir cilt görünümü sağlayan Sinoz Body Scrub’lar cildin yenilenmesini destekliyor.

Her duş sonrasında oluşan nem kaybını önlemek için tüm nemi cilde hapseden Scrub’lar ile daha nemli ve yumuşak bir cilde sahip olmak son derece kolay.