Cildiniz Tek Ton Olsun!

2
101
cilt beyazlatma
cilt beyazlatma

Yaz ayları hepimiz için oldukça heyecanlı ve keyifli geçsede ardında bıraktıkları biraz can sıkıcı gibi. Cildin tek ton uyumunu bozan lekelenmeler, renk eşitsizlikleri hepimizin mağdur olduğu konuların başında. Plajda güneşlenmekten tutunda çok özel anlara kadar…

Koltuk altı, diz, dirsek ve bikini bölgelerinde oluşan bu kararmaların sebepleri nelerdir dersiniz ? Gelin birlikte göz atalım.

Terlemeye karşı aldığımız önlemler kötü koku oluşumunu engelliyor. Peki ya ardında neler oluyor hiç düşündünüz mü ? Ağır kimyasallar içeren deodorant ve roll-on’lar cilt altı dokusunda ter bezlerinin düzenini bozup cilt dokusunda hasara sebebiyet vererek kararma oluşumunu tetikliyor.

Epilasyon yöntemleri ve epilasyon sonrası genel bakımda etkisi yadsınamayacak faktörlerden biri. Yanlış yöntemler ve jilet kullanımı, yanlış ürün tercihleri istenmeyen bölgelerde kararmaları beraberinde getiriyor.

Pamuk olmayan ve karma kimyasal kumaşlar içeren iç çamaşırları sürtünme ve terlemeye sebep olduğu için cildin kısa sürede tahriş olmasına ve terlemeye yol açarak kararmalara zemin hazırlıyor.

Sinoz Beyazlatıcı Krem özel olarak formülüze edilen “selective white” bileşenleriyle kararmaları açarak tek ton cilt deneyimi vaad ediyor. Ciltteki kararmaların ardında ki en önemli sebep olan yağın oksidasyona dönüşümünü ise içeriğindeki nar özlerinin antioksidan gücüyle engelleyen Sinoz Beyazlatıcı Krem ile eşitlenmiş tonda yazın tadını keyifle çıkarmaya hazırlanın!

Sinoz Kremleri Kozmetik değil Dermokozmetik ürünleridir.