DAHA DENGELİ BİR TEN !

3
95
koltuk altı beyazlatma
koltuk altı beyazlatma

Yazı tamamiyle arkamızda bıraktık. Şimdi ise sıra yazdan kalanlarla mücadele etmekte. Yazın direkt olarak güneşlenmek ya da güneşle olan temas süremize bağlı olarak vücut genelinde renk eşitsizlikleri meydana gelebilmekte.

Biz bu duruma sadece güneşin sebep olabileceğini sansakta bir hayli yanılıyoruz. Özellikle bikini bölgesi, koltuk altı, diz – dirsek ve diz kapağı bölgelerinde meydana gelen kararmaların ardında son derece önemsiz görünen fakat etkisi büyük faktörler yer alıyor.

Örneğin; iç çamaşırı seçimleri, deodorant tercihleri ve traş olma şekilleri vb. Kimyasal pamuklar ve aluminyum içerikli kokular, hatalı epilasyonlar gibi sebeplerle ve sürtünmeden kaynaklı kararan cildimizde pigment eşitsizlikleri meydana gelmekte ve cildin tek ton görünümü bozulmakta.

Zamanında eğer yukarıda sıraladığımız faktörlerin sizde farkına varamadıysanız içinde olduğunuz durumun farkındayız. Ve çözüm önerisi içinse karşınızdayız.

Sinoz Kozmetik’in çözüm odaklı üretim anlayışı sonucunda tüketicisi ile buluşan Sinoz Beyazlatıcı Krem, gerçek bir kurtarıcı. Bir çok sebebe bağlı olarak ortaya çıkan kararmalara yönelik özel formulü ile tek ton cilt uyumunu sağlamak üzere üretilen krem renk eşitsizliklerine ciddi anlamda meydan okuyor.

Düzenli kullanımda etkili sonuçlar alabileceğiniz Sinoz Beyazlatıcı Krem ile görüntü bozukluklarına sebep olan kararmalara son vermek hiç zor değil.
Sinoz Beyazlatıcı Krem, içeriğindeki meyan kökü özleri ve özel Selective White Formülü ile kararmalara meydan okurken; nar özlerinden gelen antioksidan etki ile cildin yenilenmesini ve daha canlı görünmesini de destekliyor.

3 YORUMLAR