BB KREME YENİ YORUM

0
80
sinoz bb krem
sinoz bb krem

Çok farklı fiyat rakamlarında birçok farklı modelde bb krem ile karşılaşmak mümkün. Birçoğumuz için değil, hepimiz için bir makyaj ürünü aslında bb . 

Dermokozmetik sektörünün öncü markalarından Sinoz Kozmetik, bu algıyı yıkmaya hazır. Markanın yeni lanse ettiği BB cream ürün serisi dermokozmetiğin sunduğu faydayı makyaj etkisiyle yorumluyor.

Sağlıklı ve iyi görünen bir cilt için çalışan bu ürünü; Sinoz BB Krem’i yakından inceliyoruz. 

BB Krem, hızlıca kusurları örtmek ve homojen bir görünüm yaratmak için kullanılır. Kısacası günü ya da anı kurtarmaktan öteye geçemez…

Sinoz Kozmetik BB Kremden kaynaklı oluşabilecek cilt problemlerini tespit ederek yep yeni bir formül geliştirdi.

BB Kremler her ne kadar sıvı formda olsa da gözenekleri tıkayabilir ve dolaylı olarak birçok cilt problemini tetikleyebilir.

Sinoz’un amiral gemisi Leke Kremi’nden ilham alarak,leke oluşumunu önleyici formülü ile çevresel faktörlere savaş açan Sinoz BB Krem 15 SPF+ korumaya sahip.

Cilt tonunu eşitlemekle kalmayan ve bu eşitliği her seferinde korumaya yönelik harekette bulunan Sinoz Bb Krem ile makyaj yaparken cildinizi beslemek ve cilt problemlerini ortadan kaldırma sürecinizi hızlandırmak oldukça kolay. 

Sinoz BB Krem ile gerçek tek ton eşitliği sağlığınız, ışıltılı ve canlı bir cilde sahip olacaksınız. Tek yapmanız gereken 3 farklı renk türünden cildinize en uygun olanı seçmek.

Sinoz cilt canlandırma adına altın parçacıklı ürünleri ile altın serisini oluşturdu satış rekorları kıran ve Altın Serum denildiğinde akla gelen ilk marka olmayı başardı en yeni ürünleri altın sabun ve 24k altın göz çevresi serumu ile tanışmak ister misiniz