YAZIN MAKYAJTA OLMAZSA OLMAZ: BB’LER

0
84
bb krem sinoz
bb krem sinoz

Makyaj dünyasının ve cildin en önemli kurtarıcılarından bb kremler. Özellikle yaz aylarında.

Likit yapıları, kolay sürülebilirlik sağlarken aynı zamanda da kolay emilim şansı yaratıyor. Bir pudra veya klasik kapatıcaya göre daha etkili ve homojenize sonuçlar almak mümkün bb kremlerden. 

Beauty ya da blemish krem olarak anılan bu kremler nedir ve nasıl kullanılmalıdır?

BB’ler renkli nemlendiriciler ve kusur giderici kremler olarak billinmektedir. Ciltteki kusurları kamufle ederek renk tonunu eşitlemeleri ise en öne çıkan özellikleri. 

Makyaj bazı olarak kullanılan bb’ler nemlendirici etkileri ile de son derece dikkat çekici. 

Likit yapının etkisiyle son derece basit kullanım sunan bb’ler sünger ve fırça ile uygulanabilir fakat en etkili sonuç parmak uçlarınız olacaktır.

Homojen görünümün yanı sıra makyaj teknikleri kullanarak bb kremle sıcak bir etki yaratmakta mümkün.

Yanak boşluklarınızdan şakaklarınıza doğru eğri- yatay hareketlerle toprak tonlarında kontör oyunları yapmak kritik bir ipucu.

İyi bir BB Kremin’in kriterleri neler olmalıdır?

Homojenize görünüm yaratır

Cildi nemlendirir

Cilde renk ve ışıltı kazandırır

Kusurları gizler

Cildi koruma altına alır

Yukarıdaki tüm kriterleri sağlayan bir ürünle tanışmaya ne dersiniz? 

10 yılı aşkın dermokozmetik tecrübesini Altın sabun serisine yansıtan Sinoz Kozmetik 15 SPF+ destekli bb kremleri ile yazın bunaltıcı ve zorlayıcı etkileri karşısında kusursuz makyaj etkişi yaratıyor. 

Ten rengi eşitsizliklerini dengeleyen ve ciltte yer alan kusurları gizleyen Sinoz BB Krem, likit formu ile son derece kolay uygulanabilir ve taşınabilir formda.

3 farklı renk skalası ile farklı ten renklerine alternatif sunan Sinoz Altın seri makyaj ve bakım serüveninizin kurtarıcısı olmaya hazır.

Ayrıca, 15 SPF’in gücü ile Sinoz BB Kremler cildinizi güneşe karşı koruma altına alıyor. 

Güneşe karşı cildinizi korurken, yine güneşin makyaj üzerindeki negatif etkilerini yok ettiğiniz, kusursuz ve bakımlı bir cildi hayal etmek yerine Sinoz BB Krem ailesi ile tanışmaya hazırlanın.