ARINMA ZAMANI

1
48
duş ile arınma
duş ile arınma

Koca bir yılı geride bırakırken ne denli zorluklar ve yorgunluklar yaşadığınızı tahmin edebilliyoruz. Bu tempo içerisinde kendinizi ihmal ettiğiniz kadar cildinizi de göz ardı ettiğinizden de bir hayli eminiz.


Eğer durumlar sizde de böyleyse, hazır yeni yıla sayılı günler kala bir tatil rotası çizmek kucağa hiçte fena gelmiyor değil mi? Şehrin kaosu ve yılı kapatmak üzere olan iş mesaileri bir hayli gündemde ve rota çizmek ütopik geliyorsa sizleri ruhsal br yolculuğa davet ediyoruz.


Hafta içi iş çıkışları ya da hafta sonu tatillerinizde sizi arınmaya davet ediyoruz. Bu ruhsal arınma seansları için öncelikle cep telefonlarını olabildiğince uzağımızda bırakmalıyız.

İster doğada bir koşu, yürüyüş ya da yoga. Olayı bir doz daha arttırıp pazartesi direkt ofise geçeceğiniz şekilde şehir merkezine yakın bir otelde havuz, spa veya hamam keyfi….


Her iki kaçış rotası içinde must have listenize eklemeniz gereken, bu arınma ritüelini tamamlayacak bir ürün serisi ile sizlerleyiz.


Dermokozmetik sektöründe 12 yılı aşkın süredir etkili şekilde üretim faaliyetlerine devam eden ve çözüm odaklı ürün anlayışı ile cilt problemi yaşayan tüketicilerle buluşan Sinoz Kozmetik, artık hayatın her alanında. 


Sinoz günlük bakım ihtiyaçlarına yönelik gelen taleplere kayıtsız kalmayıp, vücut bakım serileri oluşturdu. Hafta sonu kaçışına özel sizler için seçtiğimiz edisyon gül.

Bu serinin içeriğinde neler mi var dersiniz? 
Vücut Peelingi, aloa veranın besleyici ve nemlendirici özelliğini içeriğinde barındırıyor.

Sinoz Vücut Peeling’inin tanecikli yapısıyla bir araya gelen bu özellik sayesinde cildiniz ölü derilerden arınarak kendini yenileyecek ve günün sonunda size kalan yumuşacık ve nemlenmiş bir cilt deneyimi olacak.


Peeling sonrası kendinizi daha şımartmak için aloa veranın ferahlatıcı kokusu eşliğinde Sinoz Duş Jeli ile keyifli bir duşa ne dersiniz?


Duş sonrasında ise cildinizi iyice neme doyurmak, beslemek ve tüm gün süren rahatlatıcı etkiyi hissetmek için tek yapmanız gereken aloa Vera özleri ile doğanın kalbini anımsatan kokusuyla Sinoz Vücut Losyonu ve Sinoz El Kremini kullanmak.


Sinoz Vücut Bakım Serisi, sadece aloa veranın ferahlatıcı dünyası ile sınırlı değil. Sizi bekleyen ve sizi en iyi ifade edecek diğer kokular için www.sinoz.com.tr‘yi ziyaret edin.

1 YORUM