ARINMA VE YENİLENME

2
102

Her yeni gün yepyeni bir hazırlık süreci. Cildimiz için de öyle. Fakat birçok kez kendimizi iyi hissetmek adına uyguladığımız günlük rutinler cildimiz için pekte iyi olmuyor. Tıpka makyaj yapmak gibi.

Makyaj yapmak ve özellikle birde bu makyajı temizlememek iyi ve sağlıklı görünen bir cildin en büyük düşmanı. Cilt gözeneklerinin tıkanmasına sebep olan makyaji dolayısıyla sebum dengesinin alt üst olmasına, kızarıklıklara ve zaman zaman da lekelenmelere sebep olabiliyor.

Sadece makyaj değil, klima,polen, toz vb çevresel faktörlerde cildi tıkayarak aynı problemlerin doğmasına sebep olabilir.

Tıkalı bir cilt sadece yukarıda sıraladığımız problemler ile karşı karşıya kalmaz. Zaman içersinde tıkanıklık sebebiyle yeteri oksijene temas edemeyen cilt,kirliliğin etkisiyle yaşlanır. Sarkık ve kırışık görünümlerde beraberinde gelir.

Her güne başlarken ve gün sonlanırken cildimizi derinlemesine arındırmak şart. Bunun içinse doğru ürün bulmak bir hayli önemli.Çünkü yüzeysel temizlik sadece anlık iyi bir görünüm vermekten öteye geçemiyor.

Sinoz Arındırıcı Tonik ile cildinizi arındırmak oldukça kolay. Sıkılaştırıcı formu ile gözenekleri küçülten Sinoz Arındırıcı Tonik, cildinizi tazeleyerek genç kalmasını ve yumuşak bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.

2 YORUMLAR