Sabun ve Altın ile Cilde Süper Katkı | Sabunun Cilde Faydaları

Altın parçacıklı sabun

0
11
sinoz altın sabun
sinoz altın sabun

Sabun günümüzde en temel ve en çok kullanılan temizlik malzemelerinden biridir. Ham maddesi zeytin yağı ve çekirdeği olan sabun ciltteki yağlanma ve kirlere karşı oldukça etkilidir.

Son zamanlarda hijyen malzemelerine olan talep ile yapay ürünlerde ortaya çıkmıştır bu çıkan yapay ürünler konumuz dışıdır faydaları yoktur hatta zararları dahi olabilir.

Sabun kirleri sarıp temizleme özelliği ile cilde direkt etki eder su ile etkileşimi ile gözeneklere daha etkin bir şekilde ulaşabilen sabun cilde bir başka faydası olan altın ile birleştiği zaman çok etkili bir hem hijyen hem de cilt canlandıran bir ürün oluyor

Altın kadınlar için hep kıymetli bir ürün olmuştur. Bunun nedeni az bulunmasından başka sağlık açısından da faydalı bir maden olmasıdır. Altın cildi canlandıran bir elementtir.

Günümüzde altın parçacıklı sabunlar üretilip bu iki etkiyi bir arada deneyimleyebileceğiniz ürünler üretilmeye başlanmıştır.

Altın sabun kullanarak sizde cildinizi hem temiz hem de canlı tutabilirsiniz altın sabun tamamen doğal içerikli olması ve gerçek altın parçacıkları içermesine dikkat ediniz.