Altın Mucizesiyle Güzelleşmeye Hazır Mısınız ?

1
6129
Dermier 24K Gold Anti-Aging Beauty Serum ile kırışıksız ve pürüzsüz bir cilt...

Cilt bakımı için pek çok yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan biri de altının içerisinde yer aldığı maske, kür veya kozmetik ürünlerdir. Altın cilt bakımında eski çağlardan beri kullanılmakta olup, altın tozları ve parçacıklarının cilde birçok faydası vardır.

Altın ile yapılan tüm cilt bakımı uygulamaları cildin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cilt rengini dengeler. Kolajen tüketimini yavaşlatır, cildin elastikiyetini arttırır.

Aynı zamanda cilt hücrelerini uyarır, kan dolaşımını artırır ve erken yaşlanma, kırışıklık ve bronzlaşma gibi cildi etkileyen faktörleri engeller. Şimdi hep beraber altının cilde dair faydalarını inceleyip, sonrasında da bu güzellik yönteminden nasıl faydalanabileceğinizi anlatalım

Kırışıklık, ince çizgiler ve siyah noktaları azaltır

Bazal hücreleri etkiler ve cildin esnekliğini artırır. Bu nedenle özellikle kırışıklıklar, ince çizgiler, cilt lekeleri ve cilt izlerinde kullanılır. Cildin daha genç görünmesine yardımcı olur.

Cilt hücrelerini uyarır

İçerisindeki mevcut iyonlar hücre, sinirler ve damarları geliştirir. Aynı zamanda kan dolaşımını da teşvik eder. Ayrıca deri hücrelerinin metabolizmasını hızlandırır ve ciltten zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırır.

Yaşlanma belirtilerini önler

Cilt kuruluğu, erken yaşlanmaya yol açabilir. Altın kullanımı cilt kuruluğunu hafifletirken aynı zamanda cildin metabolizma hızını artırmaya yardımcı olur. Bu nedenle erken yaşlanma belirtilerini hafifletmek ve engellemek için de kullanılır.

Kolajen tükenmesini yavaşlatır

Kolajen doğal olarak vücut tarafından üretilir ve vücudu esnek tutar. Cildin daha pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar. Altın; cildin kendini yenilemesine yardımcı olurken aynı zamanda oluşan kolajen tükenmesini de yavaşlatır.

Güneş hasarını tedavi eder

Güneş ışınları cilt sağlığı için son derece zararlıdır. Cildin yıpranmasına neden olurken aynı zamanda cildi kurutur. Melanin ya da deride siyah pigment üretimine neden olarak koyu ve tabakalaşmış bir cilt oluşur. Altın kullanımı cildin melanin üretimini artırır ve cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

Alerjiyi azaltmaya yardımcı olur

Antioksidan özellikleri ile altın; akne ve diğer deri alerjilerini azaltmaya yardımcı olurken aynı zamanda kan dolaşımını artırır.

Cilt esnekliğini artırır

Altın kuruyan ciltlerde kullanılabilir. Cildin esnek yapısını korumasına yardımcı olur. Sarkma ve kırışıklıkları da bu şekilde engeller.

Ancak altını evde uygulamamız elbette kolay değil. Altın tozu temin edip kür ve maske hazırlamak da zor olduğu için hazır kozmetik ürünleri tercih etmek daha pratik ve etkili olacaktır. Bunun için sizlere Sinoz 24K Gold Anti-Aging Beauty Serum’u gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

İçeriğinde bulunan gerçek 24K ayar altın parçaları ile cilt sıkılığını arttırarak daha genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olan Sinoz Beauty Serum, cildinizi nemlendirerek pul pul dökülmesini de engeller. Cilde pırıl pırıl ve ışıldayan taze bir görünüm kazandıran Anti-Aging serum, içeriğindeki hyaluronik asit ile cildi nemlendirerek yumuşak, dolgun ve esnek görünmesini sağlıyor.

Yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı savaşarak daha parlak ve canlı gösteren, sarkmalara karşı gözle görülür şekilde etki eden Sioz 24K Gold Anti-Aging Beauty Serum, altın mucizesiyle tanışmak için doğru bir başlangıç.

1 YORUM