ALTIN DEĞERİNDE BİR CİLT İÇİN…

1
46
altın serum faydaları
altın serum faydaları

Zaman, çevresel faktörler, stres, sağlıklı bir hayat cildin yapısal bütünlüğünü etkileyen en önemli faktörler arasında yer alıyor. Ve çoğu kez olumsuz yönde etki yaratan bu faktörler genç,sağlıklı ve ışıltılı bir görünümün en büyük düşmanı. 


Cildinizin bu faktörler karşısında yenik düştüğüne tanık oluyorsanız bir an önce harekete geçmenin tam zamanı.
Düzenli ve huzurlu bir yaşam stili yakalamak öncelikli unsur. 
Protein,mineral, antioksidan,vitamin destekli, sebze ve beyaz odaklı bir beslenme düzeni oluşturmak.


Oksijenli alanlarda performans sporları gerçekleştirmek ve düzenli periyotlarda egzersiz yapmak.


Cildinizi her an temiz ve arınmış tutmak.
Tüm bunlara ek olaraksa cilt özelinde besleyici ve onarıcı bir bakım düzeni oluşturmak.


Sıraladığımız faktörlere karşın, zengin içeriği ve komplike yapısı ile tek başına mücadele ederek hayal ettiğiniz cilt görünümü düzenli kullanımla son derece kısa sürede sizlere sunan Sinoz 24K Gold Anti-Aging Beauty Serum’un en önemli ve en etkili destekçiniz olacağından eminiz.


Sağlıklı, genç, ışıltılı ve sıkı bir cildin kilit parçası olan; kollajen zaman içerisinde vücut tarafından yeteri miktarda üretilemez hale gelir. Bu durumun ilk yansıması ise; yaşlılık belirtilerinin iyice belirginleştiği bir cilt görünümüdür. 


Zor bulunan ve insan vücudu için daha efektif olan balık kolajeni ile güçlendirilen Sinoz Altın Serum, göz, alın ve ağız çevresinde oluşan ince kırışıklıkları yok ediyor. 


Sadece yaşlılık değil, mimik hareketlerinin sebep olduğu kırışıklık ve deformasyonlarıda ortadan kaldıran Sinoz ile pürüzsüz ve kırışıksız bir görünüm yakalamak mümkün.


Sinoz, içeriğindeki hyalüronik asit ile de sağlıklı bir cildin en çok ihtiyaç duyduğu nem desteği ile günlük bakım ihtiyacını sağlıyor. Altın parçacıkları ile de anti age etki sağlayan Sinoz Altın Serum ile, daha ışıltılı, gergin ve sıkı bir cilt sizleri bekliyor. Bu görünüme kavuşmak için www.sinoz.com.tr ‘yi incelemen de fayda var

1 YORUM