Vücutta Aloe Vera Etkisi

3
79
aleo vera
aleo vera

Aloe Vera’nın etkilerini bilmeyenimiz yok gibi… Bu mucize bitkiyi duymayan kaldıysa hadi birlikte hem bilgilerimizi tazeleyelim hem de aloe Vera içerikli yeni ürünleri keşfedelim! Bakımı oldukça kolay olan ve evde, bahçede bakılabilen, doğal ve anında uygulanabilirliği ile sevilen aloe vera cilt bakımınızda gerekli nemi size sağlamak için tam bir kurtarıcı! E ve A vitaminleri açısından zengin olan alone vera cildi yumuşatırken aynı zamanda cilt üzerindeki pullanmayı da önlüyor. Bu özellikleri onun gerçekten iyi bir temizleyici ve iyi bir nemlendirici olması sağlıyor. 

Sinoz markası, geliştirdiği yeni ürünlerinde hem güzel kokulara hem de doğal içeriklere öncelik veriyor. Vücut kremleri, spreyleri ve peeling ürünlerinde bunu hemen fark edebilirsiniz. Vücut peelingi için ise aloe vera bu özellikleri ile çok iyi bir seçenek! 

Duş esnasında ürünü 10-15 dakika vücudunuza masaj yaparak uygulayın ve ardından durulayın. Cildinizin tahriş olmadan ölü deriden alındığını ve pürüzsüz olduğunu hemen fark edeceksiniz. İhtiyaç dahilinde haftada iki kere kullanmanız pürüzsüzdük hissini sürekli yaşmanızı sağlayacaktır. 

Doğal ürünler içeren peelingler ile vücudunuzdaki nemi korumak ve temizliği yapmak mümkün… Sinoz vücut peelinginin bir çeşiti olan Aloe Vera ile cildinizin ihtiyacı olan nemi ve temizliği sağlayabilirsiniz. Hadi hemen denemek için siparişinizi oluşturun ve pürüzsüz bir cildin keyfini çıkartın.  

3 YORUMLAR