AKTİF KARBON İLE SİYAH NOKTALARA VEDA EDİYORUZ!

0
129

Doğaya ve doğala dönüş bir trend mi? Gerekli mi? Hayatımızda neleri değiştirmemize yarayacak?

Bu aralar hayatımızın tüm alanlarına dahil olan organik meyve, sebzelerin yanısıra organik yaşam ve organik ürünlerin de trend ve aranılan ürün olduğunu görüyoruz.

Yeni nesil, artık problemlerine ilaç yerine doğal çözümler arıyor ve içerik olarak doğal içerikli ürünlere daha ilgili yaklaşıyor. Çünkü etiket okumayı öğrendik, interne ile birlikte neyin bize iyi geldiğini neyin gelmediğini sorgulyabiliyoruz.

Alternatif Tıp’a olan yoğun ilgi de zaten bunları kanıtlar nitelikte…

Son zamanlarda yüzümde oluştuğunu artık hissetmeye başladığım siyah noktalara karşı nasıl bir çözüm bulacağımı araştırmaya başladım. “Doğal içerik!” aradığım şeyin bu olduğuna ben de karar verdim. Yaptığım araştırmalar sonucunda doğada içeriğinde aktif karbon bileşeninin bulunduğu doğal kömür ile cildin arınmasının sağlandığını öğrendim. Siyah nokta temizliğinde kullanılmaya başlanan bu yöntemi ben de denemek istedim ve ürün aramaya başladım.

Kömür bileşenlerine nasıl ulaşacağımı araştırırken, Seramic Aktif Karbon Maske ürününün müşteri memnuniyeti ve yorumlarını inceleyip aldım. Tecrübeli kişilerin yorumlarını dinleyerek, ürünü düzenli olarak her gün uyguladım.

Cildimde ki değişimi hissetmemek mümkün değildi. Bunun bana kattığı özgüven ayrı cildimde hiseetiğim temiz ve pürüzsüzlük ayrı… Seramic Aktif Karbon maskeyi cilt bakım rutininizden ayırmamanızı tavsiye ederim.