2022 Lekesiz ve Sivilcesiz

2
57
sivilce leke
sivilce leke

Aralık ayında hemen hemen herkesin bir yeni yıl listesi olur diye biliyoruz. Sizin listenizde neler var? Benimkinde sağlığıma daha fazla dikkat etmeye, yeni yerler görmeye yönelik çok fazla madde var.

Bir de bu maddelere cildime önem vermeyi ve onu iyi tutmaya devam etmeyi de ekledim. Son 2 senedir cildimi yoran sivilcelerle savaşımı kazansam da yaklaşık 1 senedir sivilcelerin ardında bıraktığı lekeleriyle uğraşıyordum.

Şimdi onlar yok! 🙂 Bunu nasıl mı başardım? Düzen, iyi bir temizleyici, iyi bir leke kremi! 
Öncelikle doktor kontrolüne gitmenizi öneririm. Sivilce oluşturan birçok farklı etken olabilir. İleride sizi daha fazla yıpratabilecek hastalıklara karşı bilinçli olmalısınız. 

Ardından size uygun olan kremleri, temizleme ürünlerini bulmalısınız. Benim bu konuda tercihim Sinoz markası oldu. Öncelikle aşırı yağlanan cildimdeki serumu dengeleyen harika maskeleriyle tanıştım. Bu maskeyi haftada iki defa uyguladım.

Yağ dengemi koruduğunu, yüzümdeki fazla yağı aldığını ve buna bağlı olarak sivilcelerimde azalma, siyah noktalarımda ise kaybolmaları keşfettim. Mucizem diyorum ben Sinoz Bakım Maskesinde! 🙂

Bol su içerek, yağlı yiyeceklerden uzak durarak geçirdiğim ayların sonunda lekelerim ile de baş edecek bir ürün arayışına girdim.

Burada da Sinoz’un Leke Kremine şans vermeliyim dedim ve düzenli olarak kullanmaya başladım. İçeriğinde C vitaminin bulunması zaten benim için güven vericiydi. C vitamini lekeler ile savaşan mükemmel bir vitamin! 🙂

Ve onu dışarıdan yiyeceklerle, kremlerle alabiliyoruz. Leke Kremini kullandığım ayların sonunda onlardaki azalmayı, cildimdeki parlamayı herkes farketti! 


Geçen yıl kazandığım bu alışkanlıklara bu sene de devam edeceğim! Sinoz ile cildime iyi bakıyorum ve yeni seneye de bu şekilde hazırım!  

2 YORUMLAR